Mibe fektessek?Egyre növekszik a bizonytalanság a világban? Nem érzi biztosítva a megtakarítások vásárlóértékét? Hallott már befektetési arany rudakról és érmékről? Tudja melyiket érdemes választani? Bővebb információk
|
KapcsolatAz ARANYPIAC segítséget nyújt Önnek a nemesfémek világában.
NyitvatartásHétfőtől csütörtökig 9:00 - 17:00 Kérjen INGYENES visszahívást!Kollégáink állnak rendelkezésére kérdéseivel, ötleteivel és terveivel kapcsolatban! Vagy írjon nekünk levelet! |
(2018.11.21.) Videó indítása
Aki befektetési céllal aranyat vásárol, legkésőbb a vásárlást követően el kell gondolkozzon azon, hogy hol és miként fogja az aranyát biztonságosan tárolni. Persze a legjobb, még az aranytartalék beszerzése előtt átgondolni ezt a kérdést.
Minden bizonnyal van nem is egy potenciális befektető, aki erre a kérdésre nem talál megnyugtató választ, és éppen ezért végül eláll a fizikai arany- vagy ezüstvásárlási szándékától. Ennek az izgalmas témának most hirtelen különös aktualitása lett a világ másik végén, Venezuelában.
Az Egyesült Királyság központi bankja megtagadta, hogy Venezuela hozzájuthasson a szigetországban tartott 14 tonna aranyához. Az indoklás szerint az intézmény felügyelő szervei attól tartanak, hogy Nicolás Maduro venezuelai elnök személyes céljaira használná fel az aranyat, ezért azt szeretnék, ha az ország vezetője tisztázná, miért szeretné azt visszaszállítatni Venezuelába.
Akik hajlamosak hinni az összeesküvés elméletekben, máris úgy értelmezik a britek magatartását, mint a csalóét, aki tolvajt kiált. A konspirációs elméletek pedig odáig érnek, hogy egyesek szerint a britekre bízott arany már rég nincs meg a londoni értéktárakban.
Nézze meg legújabb videó összefoglalónkat!